środa, 31 grudnia 2014

Nowy rok witaj !

Hej już w roku 2015 tak koniec sylwestra petardy za moim oknem dalej lecą w górę i szczęśliwego nowego roku ! Niestety nic nie nagrałem nie zrobiłem zdjęć a obiecałem jestem zły na sb. i idę teraz spać bo łóżko to tak jakby mój brat :) Koffam spać <3 Ehh... te petardy ciąle hałasują nie dadzą mi spać :(
Kocham czekolade <3

Okej szczęśliwego nowego roku ( to już mówiłem ale jeszcze raz powiem ) i niech wasze marzenia się spełniły w tym roku 2015.

Znów na lekcjach będę się mylił i będę pisał ciągle rok 2014 :( i foch...
Dobra koniec z rokiem 2014 i witajmy rok 2015.
Dozobaczenia do jutra :)                  ( jeżeli dożyję )        PAAAA... :)

Moda :*

Hej żeby mój blog nie był blogiem mojego dnia tylko mojego życia więc będzie taraz moda.
Jak wiecie dużo osuba ma ( nosi ) air max'y. Ja mam jedne z nich i są bardzo fajne. Są ciepłe, ładnie wyglądają, podwyższają i mają wiele innych zalet.
Trzeba je czyścić jak każde inne buty chyba logiczne. Móje kolory maxów to: czerwony, biały, czarny i szary. Jeżeli znajdą się osoby które posiadają maxy niech dadzą zdjęcie na e-mail. Jakby co pod każdym postem będzie e-mail więc się nie bójcie. Fajerberki już mi tu puszczają za oknem a ja nie :(
To nie będzie ostatni post ponieważ jest sylwester :) Je happy :>
Okej ja kończe zadawajcie pytania, dawajcie zdjęcia na ten e-mail:
   panterqa@onet.pl

Ok więc nie mam copisać więc się żegnam paaaa :)

Przygotowania !

Cześć przygotowuje się do sylwestra i  nie martwcie się będą zdjęcia fajerberków itp. Będzie wiele postów zdjęć na ten temat co się u mnie dziej i wiele więcej więc zachęcam do czytania więcej moich postów i zaprazajcie znajomych na mojego bloga będę wdzięczny.
Pozdrawiam blog:
          Blackberry-sweets.blogspot.com
Chciałbym poinformować że stworzyłem e-meila na którego możecie wysyłać różne wasze prace, pytania i wiele więcej więc zapraszam na:
            panterqa@onet.pl
Ja robię to wszystko dla was więc częściej mnie odwiedzajcie komentujcie i pa :)

Sylwester !

Cześć z okazji sylwestra życzę żeby ten rok 2015 będzie taki fajny jak ten :)

Przejdźmy więc do rzeczy :)
Nie będziemy robić zakładki do książek ponieważ ten blog jest o moich dniach ;* Więc ja w tę sywestrową noc będę u babci będziemy puszczać fajerberki jak te za moim oknem bo ktoś przed chwilą puszczał xD
INTERESUJĄCE NAPRAWDE ! OCENIAM 2 NA 10 CZYLI 2/10 :)
Wiecie tak po przyjacielsku...
Teraz aktualnie żem jelly bean które mi się wysypały ;__;
Ehh............
Wiem dopiero zaczynam i się rozkręcam więc proszę bez hejtów możecie je do sb. zostawić :D
Może pokażę wam jaką zrobiłem choinkę z wstążki i się żegnam pa <3

wtorek, 30 grudnia 2014

Pou <3

Cześć zaskoczeni to jest mój pou <3
Wiem mały lvl gram dopiero od 4 dni i mało kasy ponieważ wydałem na ubrania <3
Mój pouś nazywa się PajFon nwm dlaczego ale nie pytajcie :)
( tak wiem post miał być jutro ale na początek chce pokazać mojego ziemniaka :> ).

Jakby co to jeste dziewczyno-chłopak ponieważ chcę mieć w przyszłości wszystkie ubrania :)

Okej tu nadole macie jego zdjęcie i odrazu przepraszam jeżeli się znajdą błędy orto. :) Pa <3

Zaczynamy przygodę <3

Hej :) To jest mój pierwszy post na tym blogu i to będzie blog o moich dniach w życiu i też o sztuce <3 Będę wam pokazywać różne prace jak je stworzyć itp. Mi się troche gorzej będzie pisać posty i pokazywać jak się tworzy różne żeczy ponieważ jestem na tablecie a zbieram na laptop i jak uzbieram i go dostanę to będziecie mieli podwójną dawkę postów i mój blog stanie się lepszy tak więc przygotowuję się do robienia czegoś na jutro by wam coś pokazać :)

Zdradzę wam sekret jutro bęziemy robić coś do książek :)
Będzie to zakładka żeby początki były łatwiejsze <3

Okej to ja się żegnam pozdrawiam Vincenta i pa <3