środa, 31 grudnia 2014

Nowy rok witaj !

Hej już w roku 2015 tak koniec sylwestra petardy za moim oknem dalej lecą w górę i szczęśliwego nowego roku ! Niestety nic nie nagrałem nie zrobiłem zdjęć a obiecałem jestem zły na sb. i idę teraz spać bo łóżko to tak jakby mój brat :) Koffam spać <3 Ehh... te petardy ciąle hałasują nie dadzą mi spać :(
Kocham czekolade <3

Okej szczęśliwego nowego roku ( to już mówiłem ale jeszcze raz powiem ) i niech wasze marzenia się spełniły w tym roku 2015.

Znów na lekcjach będę się mylił i będę pisał ciągle rok 2014 :( i foch...
Dobra koniec z rokiem 2014 i witajmy rok 2015.
Dozobaczenia do jutra :)                  ( jeżeli dożyję )        PAAAA... :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz