Cześć z okazji sylwestra życzę żeby ten rok 2015 będzie taki fajny jak ten :)
Przejdźmy więc do rzeczy :)
Nie będziemy robić zakładki do książek ponieważ ten blog jest o moich dniach ;* Więc ja w tę sywestrową noc będę u babci będziemy puszczać fajerberki jak te za moim oknem bo ktoś przed chwilą puszczał xD
INTERESUJĄCE NAPRAWDE ! OCENIAM 2 NA 10 CZYLI 2/10 :)
Wiecie tak po przyjacielsku...
Teraz aktualnie żem jelly bean które mi się wysypały ;__;
Ehh............
Wiem dopiero zaczynam i się rozkręcam więc proszę bez hejtów możecie je do sb. zostawić :D
Może pokażę wam jaką zrobiłem choinkę z wstążki i się żegnam pa <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz