Hej :) To jest mój pierwszy post na tym blogu i to będzie blog o moich dniach w życiu i też o sztuce <3 Będę wam pokazywać różne prace jak je stworzyć itp. Mi się troche gorzej będzie pisać posty i pokazywać jak się tworzy różne żeczy ponieważ jestem na tablecie a zbieram na laptop i jak uzbieram i go dostanę to będziecie mieli podwójną dawkę postów i mój blog stanie się lepszy tak więc przygotowuję się do robienia czegoś na jutro by wam coś pokazać :)
Zdradzę wam sekret jutro bęziemy robić coś do książek :)
Będzie to zakładka żeby początki były łatwiejsze <3
Okej to ja się żegnam pozdrawiam Vincenta i pa <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz