wtorek, 27 stycznia 2015

Dzieci czy hakerzy na msp ?

Część, ten post będzie o hakerach czyli tak naprawdę dzieciach. Te dzieci niszczą życia innym, którzy chcieli zdobyć jakeś osiągnięcie w MSP ale one nam nie pozwalają ponieważ inni mają 20 level, a ta druga osoba czyli to dziecko nie ma i po prostu zazdrości i tak będzie zawsze. Ja nie chcę by jakieś dziecko mi pisało ,, I'm xHxAxCxKx you'' ponieważ to tylko niedorozwój tego kogoś. Pozatym te różne programy mają wirusy itp. więc one też sobie niszczą życie, a my że one nam coś zrobiły to modzi. się tym zajmą i po sprawie. Więc to byłoby na tyle z mojej wypowiedzi.

Ja kończę pa.

sobota, 24 stycznia 2015

MovieStarPlanet

Cześć MSP-owicze. Zacznijmy więc od początku. Na MSP nazywam się: roki.13 mam 20 level i mało znajomych. Aktualnie jestem VIP. To będzie blog o MSP ale co ja na MSP robię co się tam dzieje i takie tam. Znam dużo sławnyh osób na MSP np. Vieszag albo Apple gold. To jest post taki wprowadzający więc nie oczekujcie w nim jakiś niespodzianek i coś w tym stylu xD No ale trzeba się jakoś wybić nie ma tak łatwo w życiu ( niestety ). Jak wiecie miałem bloga też o MSP ale nie będę do niego wracał bo to tylko takie stare czasy :) Pod każdym postem będę dawał jakiś suchar tak dla śmiechu xD Okej zaraz będę kończył więc zaczynam pozdrawiać: Black d!va i Vieszag <3
Suchar: Co robi blondynka z kromką chleba na dachu? Karmi samoloty xD Nikt się nie śmieje...

Okej to do jutra pa... <3

Zmiany

Cześć od tej pory ten blog będzie o MovieStarPlanet. To jest prawdopodobnie że ostatni post o moim życiu.  Więc przygotujcie się na zmiany.

To koniec taki krótki post pa.

niedziela, 18 stycznia 2015

Dziś w niedzielę.

Część zaczynamy serię ,, Dziś w niedzielę'' W tą niedzielę nie byłem w kościele lecz byłem na warsztatach tanecznych i nauczyłem się wiele rzeczy. Teraz aktualnie jestem u babci na urodzinach. Piszę z telefonu xD. Miałem mieć karę ale nie mam nwm czemu. ;___; Ale się cieszę bo mogę do was napisać. Jutro do szkoły mam na 9:40 więc mogę się wyspać :) Pozdrawiam Adę moją BFF <3 Z, którą jechałem na warsztaty :)

Dobra to koniec chyba posta więc ja kończę pa :)

sobota, 17 stycznia 2015

Brak internetu.

Cześć przepraszam że nie było postów ale mi się nic nie chciało nic się nie działo i nie miałem internetu spowodowane czym...? Nikt nie wie. ;_;

Ale się nic nie stało chyba prawda ?  Jak tam u was ? Nie mam oczym pisać dlatego że nie miałem tego internetu i jestem zły ! Zaraz wejdę na MSP  :) na tablecie i będzie zabawa chyba a ten post nie będzie długi ponieważ no nie mam oczym pisać może jutro napiszę bo jadę w pewne miejsce ale nie zdradze szczegółw bo jestę przcież w ukryciu :)

No to ja idę do może jutra pa :*

środa, 7 stycznia 2015

Szkoła niee...

Hej jeżeli lubisz szkołe nieznam cię ! Jak wam minął pierwszy dzień szkoły mi fajnie ale szkoły nie lubię ;_____; Piszę jutro pracę klasową z         ,,rz'' i ,,ż''. Umiem ale se powtórzę nie mogę? To wyjdź ! Żartuję ! Zachęcajcie znajomych by wchodzili zapraszam :3 Miałem zastempstwo w szkole na moim jednym z ulubionych przedmiotów   ,,PRZYRODA''. A ulubionymi które są jutro to zajęcia komputerowe i wf. Mam wiersz do nauczenia chociaż go umiem ale nieważne  ;-; Teraz napiszę coś co powinien każdy kochać ,,YOUTUBERZY''. Każdy kocha albo powinien kochać ich ponieważ są najlepsi na świecie. Może ja sam kiedyś będę nagrywał :333 hyhyhyhy...  ale jak będę nagrywać to nie będzie głosu ponieważ nie będę się ujawniał i będziecie musieli poczekać parę lat za nim się pokarzę światu :) Ps: kocham Banshee <3
Zapraszam na jej bloga lecz nie pamiętam nazwy tego bloga przepraszam :( O kurczaczki dawno nie było u mnie takiego długiego posta chyba ( albo nawet nigdy ).

A co tam u was ?  ( i tak nie odpiszecie ) :3
Dobra dobra... nie będę się tak rozpisywał ponieważ zaraz oszaleję więc ja kończę żegnam się z wami no i..... PA <3

sobota, 3 stycznia 2015

Nauka

Cześć, niestety dziś powiem wam dlaczego wczoraj nie było posta. Ponieważ mam wiersz do nauczenia i bolała mnie głowa a wg. ten wiersz się nazywa ,,Przyjaciele'' od Adama Mickiewicza ten wiersz jest strasznie długi ale na ,,5'' są trzy zwrotki a mi się nie chce na ,,6".

Jakby co mam konto na MovieStarPlanet więc tam możemy pogadać jak ktoś chce :) Nazywam się:  roki.13

Mam jeszcze do nauczenia się wielu regółek ponieważ mam prace klasową z ortografi ( nie cierpię mojej polonistki ) :(

Nie mam co pisać dla was i to też taka smutna wiadomość :(

Mój tata ma jutro urodziny :) A ja się idę uczyć wiersza więc to na tyle :)

Trzymajcie się pa :=