Hej żeby mój blog nie był blogiem mojego dnia tylko mojego życia więc będzie taraz moda.
Jak wiecie dużo osuba ma ( nosi ) air max'y. Ja mam jedne z nich i są bardzo fajne. Są ciepłe, ładnie wyglądają, podwyższają i mają wiele innych zalet.
Trzeba je czyścić jak każde inne buty chyba logiczne. Móje kolory maxów to: czerwony, biały, czarny i szary. Jeżeli znajdą się osoby które posiadają maxy niech dadzą zdjęcie na e-mail. Jakby co pod każdym postem będzie e-mail więc się nie bójcie. Fajerberki już mi tu puszczają za oknem a ja nie :(
To nie będzie ostatni post ponieważ jest sylwester :) Je happy :>
Okej ja kończe zadawajcie pytania, dawajcie zdjęcia na ten e-mail:
panterqa@onet.pl
Ok więc nie mam copisać więc się żegnam paaaa :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz