wtorek, 30 grudnia 2014

Pou <3

Cześć zaskoczeni to jest mój pou <3
Wiem mały lvl gram dopiero od 4 dni i mało kasy ponieważ wydałem na ubrania <3
Mój pouś nazywa się PajFon nwm dlaczego ale nie pytajcie :)
( tak wiem post miał być jutro ale na początek chce pokazać mojego ziemniaka :> ).

Jakby co to jeste dziewczyno-chłopak ponieważ chcę mieć w przyszłości wszystkie ubrania :)

Okej tu nadole macie jego zdjęcie i odrazu przepraszam jeżeli się znajdą błędy orto. :) Pa <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz