Cześć zaskoczeni to jest mój pou <3
Wiem mały lvl gram dopiero od 4 dni i mało kasy ponieważ wydałem na ubrania <3
Mój pouś nazywa się PajFon nwm dlaczego ale nie pytajcie :)
( tak wiem post miał być jutro ale na początek chce pokazać mojego ziemniaka :> ).
Jakby co to jeste dziewczyno-chłopak ponieważ chcę mieć w przyszłości wszystkie ubrania :)
Okej tu nadole macie jego zdjęcie i odrazu przepraszam jeżeli się znajdą błędy orto. :) Pa <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz