środa, 31 grudnia 2014

Przygotowania !

Cześć przygotowuje się do sylwestra i  nie martwcie się będą zdjęcia fajerberków itp. Będzie wiele postów zdjęć na ten temat co się u mnie dziej i wiele więcej więc zachęcam do czytania więcej moich postów i zaprazajcie znajomych na mojego bloga będę wdzięczny.
Pozdrawiam blog:
          Blackberry-sweets.blogspot.com
Chciałbym poinformować że stworzyłem e-meila na którego możecie wysyłać różne wasze prace, pytania i wiele więcej więc zapraszam na:
            panterqa@onet.pl
Ja robię to wszystko dla was więc częściej mnie odwiedzajcie komentujcie i pa :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz