Cześć przepraszam że nie było postów ale mi się nic nie chciało nic się nie działo i nie miałem internetu spowodowane czym...? Nikt nie wie. ;_;
Ale się nic nie stało chyba prawda ? Jak tam u was ? Nie mam oczym pisać dlatego że nie miałem tego internetu i jestem zły ! Zaraz wejdę na MSP :) na tablecie i będzie zabawa chyba a ten post nie będzie długi ponieważ no nie mam oczym pisać może jutro napiszę bo jadę w pewne miejsce ale nie zdradze szczegółw bo jestę przcież w ukryciu :)
No to ja idę do może jutra pa :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz