Część zaczynamy serię ,, Dziś w niedzielę'' W tą niedzielę nie byłem w kościele lecz byłem na warsztatach tanecznych i nauczyłem się wiele rzeczy. Teraz aktualnie jestem u babci na urodzinach. Piszę z telefonu xD. Miałem mieć karę ale nie mam nwm czemu. ;___; Ale się cieszę bo mogę do was napisać. Jutro do szkoły mam na 9:40 więc mogę się wyspać :) Pozdrawiam Adę moją BFF <3 Z, którą jechałem na warsztaty :)
Dobra to koniec chyba posta więc ja kończę pa :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz