sobota, 3 stycznia 2015

Nauka

Cześć, niestety dziś powiem wam dlaczego wczoraj nie było posta. Ponieważ mam wiersz do nauczenia i bolała mnie głowa a wg. ten wiersz się nazywa ,,Przyjaciele'' od Adama Mickiewicza ten wiersz jest strasznie długi ale na ,,5'' są trzy zwrotki a mi się nie chce na ,,6".

Jakby co mam konto na MovieStarPlanet więc tam możemy pogadać jak ktoś chce :) Nazywam się:  roki.13

Mam jeszcze do nauczenia się wielu regółek ponieważ mam prace klasową z ortografi ( nie cierpię mojej polonistki ) :(

Nie mam co pisać dla was i to też taka smutna wiadomość :(

Mój tata ma jutro urodziny :) A ja się idę uczyć wiersza więc to na tyle :)

Trzymajcie się pa :=

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz