wtorek, 27 stycznia 2015

Dzieci czy hakerzy na msp ?

Część, ten post będzie o hakerach czyli tak naprawdę dzieciach. Te dzieci niszczą życia innym, którzy chcieli zdobyć jakeś osiągnięcie w MSP ale one nam nie pozwalają ponieważ inni mają 20 level, a ta druga osoba czyli to dziecko nie ma i po prostu zazdrości i tak będzie zawsze. Ja nie chcę by jakieś dziecko mi pisało ,, I'm xHxAxCxKx you'' ponieważ to tylko niedorozwój tego kogoś. Pozatym te różne programy mają wirusy itp. więc one też sobie niszczą życie, a my że one nam coś zrobiły to modzi. się tym zajmą i po sprawie. Więc to byłoby na tyle z mojej wypowiedzi.

Ja kończę pa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz