Cześć MSP-owicze. Zacznijmy więc od początku. Na MSP nazywam się: roki.13 mam 20 level i mało znajomych. Aktualnie jestem VIP. To będzie blog o MSP ale co ja na MSP robię co się tam dzieje i takie tam. Znam dużo sławnyh osób na MSP np. Vieszag albo Apple gold. To jest post taki wprowadzający więc nie oczekujcie w nim jakiś niespodzianek i coś w tym stylu xD No ale trzeba się jakoś wybić nie ma tak łatwo w życiu ( niestety ). Jak wiecie miałem bloga też o MSP ale nie będę do niego wracał bo to tylko takie stare czasy :) Pod każdym postem będę dawał jakiś suchar tak dla śmiechu xD Okej zaraz będę kończył więc zaczynam pozdrawiać: Black d!va i Vieszag <3
Suchar: Co robi blondynka z kromką chleba na dachu? Karmi samoloty xD Nikt się nie śmieje...
Okej to do jutra pa... <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz