środa, 7 stycznia 2015

Szkoła niee...

Hej jeżeli lubisz szkołe nieznam cię ! Jak wam minął pierwszy dzień szkoły mi fajnie ale szkoły nie lubię ;_____; Piszę jutro pracę klasową z         ,,rz'' i ,,ż''. Umiem ale se powtórzę nie mogę? To wyjdź ! Żartuję ! Zachęcajcie znajomych by wchodzili zapraszam :3 Miałem zastempstwo w szkole na moim jednym z ulubionych przedmiotów   ,,PRZYRODA''. A ulubionymi które są jutro to zajęcia komputerowe i wf. Mam wiersz do nauczenia chociaż go umiem ale nieważne  ;-; Teraz napiszę coś co powinien każdy kochać ,,YOUTUBERZY''. Każdy kocha albo powinien kochać ich ponieważ są najlepsi na świecie. Może ja sam kiedyś będę nagrywał :333 hyhyhyhy...  ale jak będę nagrywać to nie będzie głosu ponieważ nie będę się ujawniał i będziecie musieli poczekać parę lat za nim się pokarzę światu :) Ps: kocham Banshee <3
Zapraszam na jej bloga lecz nie pamiętam nazwy tego bloga przepraszam :( O kurczaczki dawno nie było u mnie takiego długiego posta chyba ( albo nawet nigdy ).

A co tam u was ?  ( i tak nie odpiszecie ) :3
Dobra dobra... nie będę się tak rozpisywał ponieważ zaraz oszaleję więc ja kończę żegnam się z wami no i..... PA <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz